Kurtuluş&Partners Cüzdan Sahibi Kullanıcı Bilgilerine İlişkin Açık Rıza Metni

1) MetaMask Sistemine İlişkin Bilgilendirme

“kurtuluspartners.com” internet sitesinde tarayıcınızda bulunan MetaMask eklentisi kullanılabilmektedir. MetaMask, Ethereum blok zinciri ile etkileşim kurmak için kullanılan bir kripto para cüzdanıdır. Hizmetlerin yürütülmesi ile bağlantılı olarak üçüncü taraf cüzdan sağlayıcılarından hakkınızdaki blok zincir adresiniz veya işbu üçüncü taraf cüzdan sağlayıcılar ile paylaşmayı seçtiğiniz kişisel ve anonim bilgileri alabileceğimizi bildirmekteyiz. Metamask cüzdan bilgileriniz internet sitemizde bulunan “Gizlilik Politikası ve Kişisel Veri Aydınlatma Metni” ve işbu “Açık Rıza Metni”ni onaylamanız halinde işbu “Açık Rıza Metni” dahilinde hakkınızda şimdiye kadar toplamış olduğumuz ve/veya toplayacağımız bilgilerinize eklenebilir. Yapılan işlemler ve paylaşılan veriler konusunda üçüncü taraf cüzdan sağlayıcı ile aranızda bulunan kullanım koşulları ve gizliliğe ilişkin hükümler geçerlidir.

2) MetaMask Sistemi Üzerinden Tarafımız ile Paylaşabileceğiniz Veriler ve Bu Paylaşımın Sonuçları

Cüzdan sistemine giriş yapılabilmesi için hesap numaranızın sisteme girilmesi zaruridir. Firmamız yalnızca hesap numaranızın bilgisine vakıfken cüzdanın kime ait olduğu bilgisine erişimi mümkün olmamaktadır. Bu durumda, yalnızca hesap numarası ve cüzdanınızda bulunan varlıklarınız Ethereum Blok Zincirinin açık kaynak teknolojisi gereği tarafımızca görüntülenebilmektedir. Ancak akıllı kontrat sisteminin kullanılabilmesi için “Ad-soyad”, “Telefon numarası”, “e-posta” gibi verilerin sitemiz üzerinden paylaşılması gerekmektedir. Bu halde, cüzdanınızda bulunan varlık miktarı ve bu varlığın kime ait olduğu tarafımızca görünür hale gelmektedir. “Açık rıza gösteriyorum” kutucuğunu işaretlemekle tarafımızca bu verilere erişim sağlanmasını kabul ettiğinizi beyan etmektesiniz. 

3) Kurtulus&Partners’ın Sorumluluğu

Firmamızca kullanılan MetaMask eklentisi tarafımıza ait olmayıp yukarıda ifade olunduğu üzere yapılan işlemler ve paylaşılan veriler konusunda verilerinizin gizliliği temel olarak üçüncü taraf cüzdan sağlayıcı ile aranızda bulunan kullanım koşulları ve gizliliğe ilişkin hükümlere tabidir. Bu bağlamda; varlıklarınızdaki değişimden, eksilmeden, artıştan, cüzdanınıza erişiminizden hiçbir suretle Kurtulus&Partners’ın sorumluluğu bulunmamaktadır. Tarafımızla paylaşılan bilgilerinizin güvenliğine önem veriyoruz. Cüzdanınızın kullanımı hakkında gerekli güvenlik tedbirlerini yerine getirdiğinizden emin olmanızı tavsiye ederiz.