Kurtuluş&Partners , 2008 yılında Av. Kadir KURTULUŞ tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Genç ve dinamik yapısıyla özellikle Bilişim Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku ve Vergi Hukuku alanlarında yurtiçi ve yurtdışındaki özellikle ticari meselelere ve davalara çözüm sunmaktadır.

Kurtulus&Partners; Blockchain, NFT, Kriptopara arzı, merkeziyetsiz finans(DEFI) teknolojilerine dair çözümler ve buna bağlı blockchain uygulamalarını geliştiren, girişimler yapmış ve Proofstack (Copyrobo) ile Techcrunch San Francisco’da dünyada gelecek vaadeden 3 blockchain girişimden biri ödülünü almış bir ekiptir. Bu sayede hukukçu bakışının yanında teknik detaylara da hakim ve müvekkilleriyle aynı dili konuşan bir hukuk ofisidir.

Temel hedefimiz, müvekkillerimizin faaliyet gösterdiği sektörleri kuran ve yaşatan koşulları analiz ederek, onların hukuksal alanda ihtiyaç duydukları çözümleri sunmak ve her bir müvekkilimiz ile uzun yıllar sürecek iyi ilişkiler kurmaktır. Bu nedenle, her türlü hukuksal uyuşmazlığın çözümünde, müvekkillerimiz ile ortak bir payda yakalamak; onlarla birebir ilişki içinde kalarak ve karşılıklı birbirini anlayan bir dil geliştirmek önceliğimizdir. Bu temel hedef etrafında toplanan ekibimiz, siz müvekkillerimize en iyi hukuki hizmeti sunarak gerek yaşadığımız hızlı çağın ve gerekse yoğun iş hayatının getirdiği durumlara karşı öngörülü ve sonuç odaklı çözümler üretmek için her daim istekli, enerjik ve azimlidir.

Teknolojik Alt Yapımız

Proofstack; Techcrunch San Francisco’da dünyada gelecek vaadeden 3 blockchain girişiminden biri seçilen Proofstack ile; blockchain protokolleri ve resmi otoritelerde telif haklarınıza ilişkin delil oluşturabilirsiniz.

Akıllı Kontrat: Kriptopara arzı,Tokenization, akıllı kontratların yazılması, tüm teknik işlemlerin yapılması, NFT oluşturulması ve cüzdan bağlantılarının yapılmasını baştan sona kendi ekibimizle yürütüyoruz.

Tarama Teknolojisi: Görsel tarama teknolojimizle sahibi olduğunuz eserleri tüm internette tarıyor ve başka sitelerdeki kullanımları tespit ediyoruz. Bu sayede lisanssız kullanımlara ilişkin telif geliri elde etmenizi sağlıyoruz.